środa, 25 maja 2011

personalized cookbook - recipe organiser

Jestem bardzo ciekawa, co robicie z Waszymi ulubionymi przepisami? Gdzie je zamieszczacie? Jak o nie dbacie? 
Ja mam swój mały organizer - taki kołonotatnik ze specjalnymi przegródkami - w którym zamieszczam wycinki z gazet, ulubione przepisy. Jednak planuję przenieść się do segregatora ;) Przede wszystkim dlatego, że nie musiałabym maltretować moich gazetowych zdobyczy :) Profesjonalny organizer natomiast mam od roku. Początkowo nic w nim nie zapisywałam - było mi go po prostu szoda;) Tak mam z ładnymi zeszytami. I podejrzewam, że nie ja sama;) Chciałam Wam dziś pokazać co za cuda wymyślają za wielką wodą i tym samym zaprosić do zabawy :) Pokaż mi swój zeszyt z przepisami, a powiem Ci kim jesteś ;) Jeżeli chcecie pochwalić się swoimi notatnikami - to zapraszam do zabawy :) Wysyłajcie zdjęcia na mój adres mailowy, a ja zamieszczę je w kolejnym wpisie :) Liczę na Was!  http://blogit.realwire.com/media/recipeorganiser.jpg amazon.com


http://www.planetbake.co.uk
amazon.com amazon.com


amazon.com


http://www.giftsfromhandpicked.com/christmas-gifts/ktwo-recipe-file-organiser.html

amazon.co.ukamazon.co.uk 


I co Wy na to? Pomysłów jak i wzorów jest mnóstwo. Ceny zróżnicowane od ok. 7funtów do nawet 20paru.. Fajne jest to, że zawsze możemy dokupić specjalne zamykane kieszonki, folie, przegródki czy też kartki. Ale czy warto? Może lepiej mieć swój jeden zeszyt, w którym przepisy zapisywała już nasza babcia? 
8 komentarzy:

 1. Aniu podoba mi się Twój kołonotatnik z przepisami!!! Bardzo! Ja trzymam przepisy z gazet albo luzem w książkach kucharskich albo w specjalnym segregatorze (muszę to w końcu uporządkować!) Dodatkowo mam trzy zeszyty z notatkami i ciągle obiecuję sobie, że założę ten jeden docelowy, gdzie znajdą się wszystkie sprawdzone, doskonałe przepisy z tych trzech zeszytów.

  OdpowiedzUsuń
 2. enchocolatte - a dziękuję, chociaz tak jak pisałam - przerzucam sie na segregator! I czekam na zdjęcie Twojego s. i notatników! nie odpuszczę ;) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi również Twój się podoba. W kwestii mojego- mam 2 segregatory ( jeden "ogólny" i jeden z przepisami p. Gessler z "WO"), zeszyt A4 w sztywnej okładce plus teczkę( przepisy p. Kręglickiej z "WO").
  ech, masa tego.
  w segregatorze mam spis treści plus na każdej koszulce wykaz( bo w jednej mam np.6-7 przepisów)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi również Twój się podoba. W kwestii mojego- mam 2 segregatory ( jeden "ogólny" i jeden z przepisami p. Gessler z "WO"), zeszyt A4 w sztywnej okładce plus teczkę( przepisy p. Kręglickiej z "WO").
  ech, masa tego.
  w segregatorze mam spis treści plus na każdej koszulce wykaz( bo w jednej mam np.6-7 przepisów)

  OdpowiedzUsuń
 5. mimi - thenicestdays@gmail.com - czekam na zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ech, moje są w totalnej rozsypce, choć to rozsypka kontrolowana (tylko ja się umiem w niej połapać... )

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie zeszyty, zeszyty, zeszyty...
  Do podróży mini notesy.
  Teraz szukam też segregatora na wycinki z gazet, ale nic ładnego nie znalazłam.
  Buzi!

  OdpowiedzUsuń
 8. Aurora - takie rozsypanki też mają swój urok! pozdrawiam :))

  bomimi blog - właśnie nie ma fajnych segregatorów, jedynie ta kwiatowa seria w empiku. No i czekam, aż pokażesz nam swoje zeszyty i mini notesy :)) buziaki!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...