piątek, 24 czerwca 2011

MICROWAVE COOKBOOK - summer edition
Długo zastanawiałam się czy pokazać Wam tą encyklopedię. Jest to ogromna księga, w której krok po kroku, przepis po przepisie nauczymy się jak przygotowywać dania z mikrofalówki. I to nie popcorn czy grzane parówki, ale CIASTA, DESERY i CAŁE OBIADY. Niestety, osobiście mikrofalówki nie posiadam, więc nie mogłam przetestować żadnego przepisu, ale przeglądając książkę znalazłam mnóstwo ciekawych ptrzepisów, które przecież można przygotować w piekarniku! Zatem DO DZIEŁA!
  


Jestem zaskoczona ilością przepisów (ponad 600!), ich różnorodnością, ale chyba najbardziej sposobem przedstawienia. Pomijając moje ulubione malutkie zdjęcia co i jak, każdy przepis uzupełniono o tabelkę, w której podano składniki, liczbę osób/kawałków, potrzebne naczynia oraz czas przygotowania. Oczywiście normalne instrukcje jak przygotowaćposzczególne danie też istnieją ;) W tabelkach fajne jest to, że pokazano ile czego trzeba dla 4, 2 i jednej osoby. 
Okazuje się, że w mikro można przyrządzić wszystko (no może prawie) ;) ! 

400 strony, oprawa twarda, Reader's Digest, rok 1990, używana, stan bardzo dobry, cena 29,90zł + wysyłka


photo C. Streeter & C. Adamson

2 komentarze:

  1. Na ślub dostaliśmy mikrofalówkę i wtedy poszukiwałam takich ksiażek. Byłaby idealna. Mikrofalówka po kilku latach się popsóła i póki co nie zamierzamy kupować. Książka wsaniała i tyyylee stron.
    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mammamisia - no to szkoda, ze nie moglam wtedy pomóc :( Ale gdyby kiedys cos.. to książkę polecam! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...