piątek, 30 marca 2012

home sweet homeCzasami udaje mi się zaspać.I dzisiaj właśnie jest taki dzień. Jedynym plusem jest to, że mam więcej czasu na piątkowe pakowanie i sprzątanie. Po prostu super. No ale, nie ma tego złego...  Szybkie prasowanie, weekendowe porządki i jedziemy do domu. Jeszcze tylko gdzieś musimy zjeść, gdzieś kupić kilka niezbędnych drobiazgów i w drogę! Do domu/Rodziców wracamy raz na miesiąc i jest fajnie. A w domu smakołyki od rana do wieczora, wizyta w ulubionej księgarni, wycieczka do Ostravy na zakupy i ikeowskie hot dogi! I wiele innych przyjemności. Takie właśnie są moje plany na weekend. Może i nudne, ale dla mnie OK! I to bardzo. A żeby nie było tak 'nudno' przyszły weekend spędzamy w Czeskim Krumlovie

A majówka?Jakie macie plany? U nas majówka w tym roku wyjątkowa. Zostajemy krakowskimi turystami ! Odwiedzimy kilka nowych jedzeniowych miejsc. W planach Konfederacka 4 (odsyłam do Mimi), papuamu i pewnie ukochana cukiernia Adama Gesslera. A wlaśnie! Muszę Wam pokazać Smaki na 52 tygodnie - chociaż książka mnóstwo razy pojawiała się w sieci. I może opowiem o toskańskich smakach? Pewnie kupię jeszcze coś nowego - to też opowiem. Kusi mnie książka Przepisy z mojego ogrodu. Przeglądałam też wczoraj Prosto i presto - część pierwszą i drugą, ale takie za kolorowe jak dla mnie. Chociaż może warto dla samych przepisów? A i jeszcze Zapach świeżych malin - znacie? Chciałam kupić, ale nie lubię kredowego papieru. Tak już niestety mam.


Miłego weekendu!


3 komentarze:

 1. Fajne plany;) Ja też lubię jeździć do Rodziców;) Konfederacką polecam bardzo! I cukiernię Adama Gesslera też - zwłaszcza kremówki!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anna - no to koniecznie muszę odwiedzić Konfederacką! U Gesslera uwielbiam ptysie! Miłego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam Prosto i Presto kupiłam i nie żałuję! Przepisy się udają i są pyszne.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...