poniedziałek, 14 listopada 2011

Dzieci gotują - PIKNIKI - KUP!cookbook czytaDzisiaj będzie dzieciakowo. Nie ukrywam, że książka wpadła w moje ręce przez czysty przypadek. A co z tego wyszło? Zaraz zobaczymy :)


Autorką książki jest Agnieszka Górska. Dzieci gotują to kulinaria seria książek dla małych i dużych, a w jej skład wchodzą jeszcze cztery inne pozycje:


  • dzieci gotują 
  • dzieci gotują - przyjęcia
  • dzieci gotują -  kuchnie świata
  • dzieci gotują - wielka księga przepisów


Twarda oprawa, dużo ilustracji, niewiele zdjęć. Po prostu taka dzieciakowa. Dużo starsi mogą mieć 
problemy z polubieniem książki. A dzieci? Dzieci polubią rysunki i rysuneczki, różne czcionki  a do tego opowiastki. Książka fajna do gotowania i przeglądania. Ale czy zachwyca? Przepisy - jest napój na zdrowie, piętrusy kanapkowe, sałatki leniwych chłopaków, owocowe szaszłyki, biszkopt z malinami, aromatyczne kakao.... W sumie przepisów jest mało, ale każdy za to porządnie rozrysowany. Podobają mi się te rysuneczki! Zdjęć niestety też malutko i są... po prostu są.

Jedno jest pewne - przygotujemy piknik idealny. Pudełeczko na kanapki i jedzonko, termosik, dobry humor i w drogę!Myślę, że dzieciaki ucieszą się z książki.Co do reszty - to kwestia gustu... Według mnie - nie jest źle.  A za tą cenę - nawet bardzo dobrze!


Dzieci gotują - PIKNIKI, Agnieszka Górska, twarda oprawa, 88 stron, cena - 14,90zł (ja kupiłam za 12 zł) 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za komentarz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...