O MNIE
Nazywam się Ania Tosta i od kilku lat prowadzę KUP!COOKBOOK. Jak jednak wiadomo - z różnym skutkiem. Wiele razy żegnałam już się z KUP!COOKBOOKiem, tyle samo razy - wracałam. Dużo było zmian i obietnic, które na niewiele się zdały. Postanowiłam spróbować kolejny, ostatni już raz. Jeśli teraz nie wyjdzie, to widocznie KUP!COOKBOOK i ja nie jesteśmy sobie pisani. 
Chciałabym całkowicie zmienić wizerunek bloga. Wyrosłam z pastelowego różu i słodkich obrazków. Wracam za to do książek kulinarnych, a jak wiadomo - od tego wszystko się zaczęło. Będzie więc dużo książek, dużo zdrowych przepisów, nie będzie ciast - nie mam piekarnika (póki co). Chciałabym Wam pokazać też mój Kraków - przede wszystkim od kulinarnej strony oraz ludzi, którzy w jakiś sposób wpłynęli na moje życie. 
Oprócz książek, jedzenia i miejsc, znajdzie się tutaj również miejsce dla łapaczy snów, które robię i które są dla mnie teraz tak samo ważne jak wszystko to, co działo się na blogu do tej pory - o ile nie ważniejsze. Zapraszam. Rozgośćcie się. Zajrzyjcie do tego, co było i czekajcie na to, co będzie. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...