piątek, 22 lipca 2011

PARTY TIME - summer edition


It's time to celebrate!

Powód, żeby przyrządzić coś smacznego każdy z nas znajdzie bez najmniejszego problemu. Telefon do znajomych/przyjaciół/najbliższych, później dłuższa albo krótsza chwila w kuchni, trochę pracy i biegania i już! Wszystko gotowe! Czas świętować!


Ale, ale..to wcale nie jest taki proste jak napisałam ;) Najpierw trzeba przygotować menu idealne, co z książką party time - THE PARTY RECIPES YOU MUST HAVE jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Zdecydowaliście się już na rodzaj przyjęcia? Czy zwyczajna kolacja? A może przyjęcie tematyczne? -  kuchnia włoska? hiszpańska? sushi? A może grill? Albo po prostu kawa i ciastko?W książce znajdziecie przepisy na KAŻDĄ okazję. Dużo nowości, ciekawie podanych smakołyków. Dużo wyszukanych i pięknie podanych dań (a raczej przekąsek). 


Książka dla tych bardziej pracowitych, dla lubiących zaskakiwać i zachwycać. Ale za to satysfakcja gwarantowana, no bo kto nie sięgnie po citrus walnut salad, sushi crepes, ham and olive empandillas, sweet couscous, paprika garlic chicken...długo by wymieniać (zapewniam, że smakołyki zapowiadają się rewelacyjnie!)
COCKTAIL HOUR-BARBECUE BUFFET-SIMPLY JAPANESE-TAPAS TO MEZE- DESSERTS
Przepisy przejrzyste jednak wymagające pracy i dosyć dużej ilości składników (ale zależy od przepisu). Podany czas przygotowania. Prosto, pięknie i smacznie. Mnóstwo zdjęć!

POLECAM!!!

256 strony, oprawa miękka, Murdoch Books, rok 2008, używana, stan - idealna


 editor Jane Price/ Photo Jared Fowled
2 komentarze:

Dziękuję za komentarz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...